Przeglądy i naprawy


Serwis Forda

Jak każdy inny pojazd, Twój Ford wymaga regularnych przeglądów. Właśnie fachowe przeglądy pozwalają utrzymać pojazd w nienagannym stanie technicznym, a co za tym idzie – także zachować możliwie najwyższą jego wartość. Wyłącznie Autoryzowani Dealerzy Forda dysponują przeszkolonymi przez Forda specjalistami, narzędziami do obsługi i naprawy samochodów Ford oraz najnowocześniejszymi urządzeniami komputerowymi do diagnostyki samochodów Ford. Wszyscy Autoryzowani Dealerzy Forda korzystają wyłącznie z oryginalnych części, zaprojektowanych i wykonanych w sposób zapewniający perfekcyjne funkcjonowanie Twojego pojazdu.

Bezpłatnie sprawdzimy Twój samochód

Za każdym razem, kiedy zamierzasz odwiedzić nasz serwis w celu wykonania przeglądu lub naprawy będziesz mile oczekiwany. Dla Twojej wygody wprowadziliśmy specjalny rodzaj obsługi, który w sposób maksymalny uprości wszystkie formalności, a czas skróci do minimum. Zadzwoń do nas i umów się na określoną godzinę.Po przybyciu nasz Doradca Serwisowy będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji przez 20 minut, w czasie których będziesz mógł uczestniczyć w sprawdzeniu podstawowych elementów Twojego samochodu na specjalnym Stanowisku Recepcji Bezpośredniej. Wszystkie Twoje potrzeby serwisowe zostaną zdefiniowane i przedstawione w postaci dokładnego kosztorysu. Ustalona zostanie również godzina odbioru samochodu po naprawie. Przy odbiorze samochodu otrzymasz fakturę zgodną z wcześniejszymi uzgodnieniami, a w ciagu tygodnia nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, aby upewnić się, że jesteś całkowicie zadowolony z naszej obsługi.Kupując Forda dokonałeś poważnej inwestycji. Aby ją zabezpieczyć i korzystać z niej w pełni, warto oddawać samochód do serwisu w zalecanych odstępach czasu.

Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe – przeprowadzane co najmniej raz do roku – zapewniają Twojemu samochodowi opiekę i uwagę na jaką zasługuje. Dzięki nim Twój Ford będzie bezpieczny i niezawodny pozwolą Ci osiagnąć maksymalną sprawność pojazdu potencjalne problemy będą mogły być wykryte na wczesnym etapie – tym samym ich usunięcie będzie mniej kosztowne, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek. Inżynierowie Forda, którzy skonstruowali Twój samochód, dokładnie ustalili jakie elementy powinien obejmować każdy przegląd. Możesz więc być pewien, że gdy przyprowadzisz swój samochód do dealera Forda, zostaną przeprowadzone wszystkie konieczne badania i regulacje, oraz wymienione zostaną części, które rzeczywiście wymagają wymiany.