Gwarancja

Mamy nadzieję, że zakup samochodu marki Ford spełni Twoje oczekiwania i zapewni wiele lat przyjemnej jazdy. Jednak nabycie nowego samochodu Ford to nie tylko zapewnienie sobie korzyści wynikających z ponad 100 lat doświadczeń i osiągnięć techniki, to także trwała współpraca partnerska z firmą, której naprawdę na Tobie zależy.

Każdy z nas zajmuje się czymś innym, każdy spędza w samochodzie inną ilość czasu. Dlatego też mamy różne wymagania dotyczące serwisowania i opieki nad samochodem. Ford Protect to elastyczny program ochrony pogwarancyjnej – dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewnia ochronę przed kosztami niespodziewanych napraw wszystkich głównych elementów pojazdu przez kolejne 2 lata i do przebiegu 150 tys. km.

W ramach Ford Protect zapewniamy także pełną ochronę EuroService w takim samym zakresie, jak podczas 2-letniej gwarancji podstawowej.


gwarancjajakosci

Ford Protect

Firma Ford daje Ci możliwość skorzystania z jednego z wariantów Ford Protect, który zapewni dokładnie taką ochronę, jakiej potrzebujesz.

W zależności od tego, jaki model posiadasz, ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, mamy dobry sposób na zapewnienie odpowiedniej opieki dla Twojego pojazdu. Jeśli część ulegnie usterce z powodu wady materiału lub wady wykonania w czasie ważności umowy Ford Protect, pokryjemy wszystkie koszty naprawy lub wymiany. A jeśli uważasz, że to jeszcze za mało, w ramach Ford Protect dostępna jest także usługa gwarantujaca mobilność w całej Europie.

Gwarancja 12 Oddaj swój samochód w nasze fachowe ręce i skorzystaj z wyjątkowej opcji przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat! Dzięki najnowszej ofercie Forda, jaką jest Gwarancja 12, zyskujesz dodatkowy rok spokoju o sprawność swojego Forda oraz usługę Assistance 12 – całodobową pomoc drogową przez 12 miesięcy.