Małe auto do firmy? Tylko Ford Fiesta!

mały samochód dla Twojej firmy
mały samochód dla Twojej firmy

Potrzeby firm w zakresie floty samochodowej są różne. Działalność wielu z nich opiera się na dużych autach dostawczych, jednak sercem innych są małe samochody osobowe. Jeśli chodzi o te drugie, w ostatnich latach przedsiębiorcy coraz częściej decydowali się na zakup Fordów Fiesta.

Niekwestionowany zwycięzca

Ford Fiesta został uznany za najlepszy samochód w kategorii małych samochodów firmowych podczas testu flotowego samochodów biznesowych Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium. Jury doceniło jego użyteczność, jakość prowadzenia, a przede wszystkim zastosowanie zaawansowanych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę. Wśród nich były to przede wszystkim: wspomaganie parkowania, aktywny tempomat, rozpoznawanie znaków drogowych i system wspomagający utrzymanie samochodu na pasie ruchu. To małe autko użytkuje się nie mniej wygodnie niż większe modele. Do tego zachwyca ono dynamicznym, nowoczesnym designem i sprawdza się świetnie zarówno w trasie, jak i manewrach po mieście. Dealerzy Forda przyznają, że te same opinie często słyszą od zadowolonych klientów.

Porównanie samochodów

W tegorocznych testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium wzięło udział ponad 100 pojazdów. Samochody testowane były na dużej pętli, małej pętli, emotion tour i podczas jazdy miejskiej. Zadania miały jak najdokładniej odwzorować wyzwana, które stoją przed autami w nowoczesnym biznesie. Ford Fiesta uzyskał doskonały wynik, w związku z czym przedsiębiorcy nie mają wątpliwości, że mógłby on zostać wizytówką ich firmy, jeśli chodzi o małe samochody. Marka Ford zdobyła jeszcze trzy inne nagrody. Ford Ka+ został uznany za najlepszy flotowy samochód dla pracownika w segmencie  A, Ford S-Max – za najlepszy flotowy samochód dla managera, a Ford Transit Custom – za najlepszy średni samochód dostawczy. Jak widać, Ford doskonale rozumie potrzeby współczesnych przedsiębiorców, jeśli chodzi o flotę samochodową i dostarcza im dostosowane do ich wymagań produkty.

czytaj dalej