Ford. Motoryzacyjna marka flotowa

Ford kluczyki
Ford kluczyki

Ford już nie raz dowiódł, że jest firmą rozumiejącą potrzeby przedsiębiorców. Marka stara się dostarczać im produkty spełniające ich specyficzne potrzeby, a do tego dostosowuje do nich swoje usługi. Osoby prowadzące biznes mogą korzystać ze specjalnych pakietów finansowania, serwisowania czy profesjonalnej obsługi posprzedażowej. W tym roku osiągnięcia firmy zostały po raz kolejny docenione przez specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Fleet Derby 2018

Fleet Derby to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, organizowanym przez redakcję miesięcznika Fleet. Wydarzenie ma na celu promocję nowości, produktów i usług flotowych. Co roku biorą w nim udział najwięksi dostawcy i odbiorcy segmentu flotowego w Polsce. W tym roku do finału weszło 21 samochodów, przy czym w kategorii Samochody Użytkowe niekwestionowanym zwycięzcą został Ford.

Wielka wygrana

Dlaczego marka Ford cieszy się aż takim uznaniem? Z kilku powodów. Przede wszystkim oferuje wiele sposobów finansowania zakupu auta. Po zakupie użytkownicy mogą liczyć na imponujący zakres usługo posprzedażowych. Firmy cenią sobie także priorytetowe traktowanie ich próśb o pomoc. Doceniają oni również wyspecjalizowane, nowoczesne serwisy Forda, które rzetelnie i terminowo wykonują zlecone im zadania. Łatwo jest zauważyć profesjonalizm mechaników w serwisach. Są oni często szkoleni i nieustająco podnoszą swoje kwalifikacje. Serwisy szanują czas klienta i w miarę możliwości starają się go oszczędzać, nie angażując go zbędnie i nie przedłużając niepotrzebnie napraw. Ford jest doceniany również za przejrzystość swoich ofert i rozwiązań. Jak widać, przedsiębiorcy mają wiele powodów, by do swojej floty zakupić Fordy. Wśród modeli marki znajdują się auta idealne dla pracowników, menagerów, oraz samochody dostawcze. Warto zapoznać się z liderami plebiscytu Fleet Derby 2018 bliżej. W tym roku nagrody odebrał Ford Ka+, Ford Fiesta, Ford S-Max i Ford Transit Custom.

czytaj dalej