Finansowanie

FCE Bank Polska S.A. jest częścią Ford Motor Credit Company, która od ponad 50 lat zapewnia usługi finansowe klientom z całego świata. Na rynku polskim FCE Bank Polska działa od 1997 roku, oferując najwyższej jakości kredyt, leasing, wynajem długoterminowy i ubezpieczenia.
fordleasing
Ford MultiOpcjeFord MultiOpcje daje elastyczność wymiany samochodu na nowego Forda w trakcie trwania umowy. Dowiedz się więcej o naszych promocjach ? Twój dealer Forda pomoże Ci w procesie wymiany samochodu, w tym uregulowania należności w Twoim imieniu. Pamiętaj jednak, że rozliczenie Twoich zobowiązań pozostaje po Twojej stronie.
FordMULTIOPCJE Focus 613zł miesięcznie
Ford KredytProgram Ford Credit daje Ci możliwość dostosowania wysokości kredytu i okresu spłat indywidualnie do Twoich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne oprocentowanie promocyjne!Ford LeasingCoraz więcej firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą korzysta z leasingu jako formy finansowania auta. Pozwala to bowiem uniknąć zamrożenia kapitału. Dlatego przygotowaliśmy ofertę leasingu operacyjnego, abyś mógł nie tylko cieszyć się nowym samochodem, ale też w pełni wykorzystać wszystkie zalety podatkowe tej formy finansowania. Ford Leasing daje możliwość zakupu samochodu nowego lub używanego, zarówno w wersji osobowej jak i ciężarowej.FordBusinessPartnerProgram Ford BusinessPartner powstał, aby ułatwić Tobie prowadzenie działalności poprzez zaoferowanie bogatej gamy produktów finansowania pojazdów – od zakupu po wynajem. Dzięki bliskiej współpracy z Fordem możemy zaproponować naszym Klientom konkurencyjne warunki oferty. Dostosowujemy ofertę tak, aby była elastyczna i zaspokajała indywidualne potrzeby.