Serwisowanie samochodów dostawczych

Serwisowanie samochodów dostawczych
Serwisowanie samochodów dostawczych

Funkcjonowanie każdego niemal przedsiębiorstwa, niezależie od profilu jego działalności, opiera się na dobrze rozwiniętym sektorze logistycznym. Zarówno w przypadku usług, jak i sprzedaży towarów, niezwykle ważny jest transport, a zatem mniejsza lub większa flota samochodów dostawczych. Jednak dla zachowania ciągłości dostaw ważne jest również, aby auta jeździły regularnie, w czym przeszkodzić mogą różnego rodzaju ustarki i awarie. Ponad to obowiązujące przepisy drogowe wymuszają bardzo dobry stan techniczny. Dlatego tak ważne jest prawidłowe serwisowanie samochodów dostawczych.

Obsługa posprzedażowa

Choć istnieje oczywiście możliwość „detalicznego” serwisowania posiadanych aut dostawczych na stacjach kontroli pojazdów, najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest korzystanie z obsługi posprzedażowej oferowanej przez autoryzowanych dealerów aut. Tego typu współpraca zapewnia duży komfort, ponieważ jesteśmy w stanie zadbać o stan techniczny całej floty jednocześnie. Umowy często przewidują bardzo szeroki zakres usług, począwszy od dostepu do serwisu od ręki, poprzez bezpłatny pakiet assistance, aż po pojazdy zastępcze w wypadku, gdy auto uległo awarii. Klienci mogą liczyć na godziny otwarcia warsztatów dopasowane do aktualnych wymagań oraz liczne przywileje. Słowem wszystko, co ma wspomóc w zachwaniu ciągłości pracy aut i zminimalizowania czasu wykluczenia pojazdów z ruchu w wypadku uszkodzenia.

Dealer aut partnerem w biznesie

Programy partnerstwa biznesowego, takie jak Ford Transit 24 zapewniają również pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji aut w trakcie ich użytkowania. Korzystając z tego typu usług nie musimy martwić się każdą awarią i na własną rękę dążyć do jej naprawy. Oczywiście w takim wypadku mamy także dostęp do pojazdów autoryzowanego dealera, bardzo często oferowanych na preferencyjnych warunkach. Jest to dobre rozwiązanie, tym bardziej opłacalne, im więcej samochodów dostawczych jest nam niezbędnych do zoptymalizowania dziłalności naszego przedsiębiortstwa

czytaj dalej