Części

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych i największych w Polsce magazynów oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Ford. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową oferowanych towarów. Bogaci w ponad stuletnie doświadczenie w zakresie budowy samochodów, doskonale wiemy, jak ważne jest, by Twój Ford był bezpieczny. Korzystając z oryginalnych części zamiennych Forda inwestujesz w niezawodność i zyskujesz pełnię bezpieczeństwa. Marka Ford jest potwierdzeniem tradycji, jakości i wiarygodności. Kopia nigdy nie doścignie ideału. Oferta oryginalnych części zamiennych Forda obejmuje bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz w niej między innymi: układ wydechowy i jego elementy, tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza kabiny i lakierowane zderzaki ? wszystkie elementy dostępne są po bardzo atrakcyjnych cenach.

Twój Ford tak samo wyjątkowy jak Ty sam.

Bądź wyjątkowy! Skomponuj Forda według własnego gustu, dzięki możliwości konfiguracji akcesoriów. Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych wzorów wykończenia wnętrza, systemów bezpieczeństwa i pakietów stylizacyjnych, które nadadzą Twojemu samochodowi jeszcze bardziej dynamicznego wyglądu. U nas każdy znajdzie coś tylko dla siebie.

Samochód marki Ford został elegancko zaprojektowany i pięknie wykonany, aby Twoją podróż przez życie uczynić pełną zarówno inspiracji, jak i poczucia spokoju.
To wybór stylu życia, który doskonale wpisze się w Twój świat. Teraz, dzięki naszej bogatej ofercie akcesoriów, dajemy Ci znacznie większy wybór, co sprawi, że Twój Ford będzie od stóp do głów wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Będzie Twoim Fordem. Począwszy od pięknie wystylizowanego wnętrza, a na zestawach ozdobnych kończąc.

Nasze akcesoria zostały tak zaprojektowane i przetestowane, by idealnie pasować do Twojego Forda i Twojego życia.

00:00
--
/
--